%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
Yamaha S-215V Kule Kabin Hoparlör
Yamaha S-215V Kule Kabin Hoparlör 6.490,00 ₺
Sepete Ekle Hemen Al

Yamaha S-215V Kule Kabin Hoparlör

Tek Çekim / Havale: 6.490,00 ₺
1 - 2 Gün
Kargo
Popüler
Ürün
Kargo
Size Ait

Yamaha s215v, 2000 watt güç kapasitesine sahip, ultra performans yamaha kule kabin modelidir.En ucuz yamaha s215v fiyatı yonkamuzikmarket.com'da


 2  Yollu kule ses kabini

500-1000-2000 watt 4 ohm

Max SPL: 132 dB,  Freq.( 42 Hz-16 kHz)

LF:2 x 15",  Hf:2,  Halı kaplı

Ölçüler: 495x1167x597 mm

Ağırlık: 47,2 kg.

Çift 15 "döküm çerçeve woofer

işleme 2000 Watt zirve gücü

Sıkıca hazırladı kabine

Mükemmel yüksek-çıkış

Yamaha S-215V Kule Kabin Hoparlör
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

En Son Gezdiğiniz Ürünler