%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser
Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser 8.480,00 ₺
Sepete Ekle Hemen Al

Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser

Tek Çekim / Havale: 8.480,00 ₺
Bugün 17:00 kadar sipariş verin, aynı gün kargoya verelim.
Süper
Hızlı
Sınırsız
Teslimat
Kargo
Size Ait
Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser

 
Info Music Shop Farkıyla... 

Yamaha'dan Güçlü Hepsi Birarada Canlı Karıştırıcı!
Yamaha EMX5016CF güç mikseri, hassas ve net bir şekilde etkili bir canlı ses sistemi çalıştırmak için size 16 giriş, harika ton şekillendirme seçenekleri ve kanal başına 500 vat dahili güç sağlar. Tüm giriş kanalları orta frekanslı süpürme ile 3-band EQ içerir. EMX5016CF'deki mono mikrofon / hat kanalları ayrı kompresörlere sahiptir, böylece canlı karışımlarınızı kolayca pompalayabilirsiniz. 9 bantlı bir dijital stereo grafik ekolayzer, karışımları kontrol etmenizi sağlamak için geri çağırılabilir ön ayarlar ve etkili bir Geri Besleme Bastırıcı sistemi ile birlikte çalışır. Bu özellikler (ayrıca bir ton daha) Yamaha EMX5016CF'yi canlı bir kazanan yapmanıza yardım ediyor.

              Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser


16 Çok Yönlü Giriş
Yamaha'nın EMX5016CF'sinde toplam 16 giriş kanalı vardır - sekiz mono mikrofon veya hat girişi ve ayrıca dört stereo çifti. Stereo kanal çiftleri, mono mikrofon girişleri veya stereo line hatları olarak işlev görebilir. Kaynağınız çoğunlukla mikrofonlar ise bu sistem size ekstra mikrofon girişi verir veya daha fazla stereo kaynağı işlemek durumunda kalırsanız, EMX5016CF sekiz mono mikrofon veya hat girişlerine ek olarak dört çifti rahatça işleyebilir.

3-Bant EQ, Tek Düğmeli Sıkıştırma
Yamaha, tüm EMX5016CF giriş kanallarına 3-band EQ yerleştirdi, ancak orta frekanslı süpürme kontrolleriyle sekiz mono kanalda ekstra çok yönlülük sağlandı. Orta EQ merkezi frekansı 250 Hz'den 5 kHz'e kadar sürekli olarak süpürülür, böylece kritik orta frekansta frekansları tam olarak görebilirsiniz. EMX5016CF, ayrıca vokallerin daha iyi mix yapmasına, pürüzsüz sıkıştırılmış gitar sesinin verilmesine, daha keskin bas verirken tüm mono mikrofon / hat kanallarında kompresörlere sahiptir. COMP kontrolünü, ihtiyacınız olan sıkıştırma miktarına ayarlayın.
Önayarlı Dijital Graik EQ ve Artı Frekans Yanıtı Düzeltmesi
Gelişmiş bir dijital 9 bantlı stereo grafik ekolayzer, rafine edilmiş kontrol arabirimi, anlık geri çağırma ön ayarları ve kullanıcı hafızası yerleri ile geleneksel analog türlerin ötesine geçer. Ayrıca, mükemmel tepki şekillendirme kontrolü için konsolun yenilikçi Frekans Tepki Düzeltme sistemi ile birlikte çalışır. Her bandı manuel olarak ayarlayabilir veya ön ayarlardan birini başlangıç ​​noktası olarak kullanabilirsiniz ve oradan düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda anlık geri çağırma için kendi EQ eğrilerini saklamak için üç kullanıcı anıtı elde edersiniz. EMX5016CF'nin Frekans Tepki Düzeltme Sistemi, çıkış EQ'sini pembe gürültü veya tedarik ettiğiniz kayıtlı bir müzik kaynağını kullanarak belirli bir odaya otomatik olarak adapte eder. Ardından, gerekirse daha sonra tekrar çağırmak için EQ ayarı kullanıcı hafızalarından birinde saklanabilir.

                        Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser


Tümleşik geri bildirim süpresörü ve maksimize
etme aracı Geri Besleme Bastırıcı, stereo veriyolu üzerinde geri bildirim frekanslarını algılayarak ve geri bildirimi ortadan kaldırmak için hassas çentik filtreleri uygulayarak çalışır. Geri Besleme Bastırıcı, sizin için geri bildirim frekanslarını otomatik olarak takip eden ve hafifleten bir otomatik moda ve geri besleme noktalarını birer birer tespit etmenizi ve zayıflatmanızı sağlayan hassas bir manuel moda sahiptir. EMX5016CF Maximizer, daha keskin "ön-ön" genel ses için stereo veriyoluna uygulanabilen gelişmiş 3 bantlı bir kompresördür. Müzikal incelikten ödün vermeden anında karışıma daha fazla varlık ve etki kazandırmak için MAXIMIZE düğmesine basın.

Dahili Yamaha SPX Efektleri
EMX5016CF, iki adet üst düzey Yamaha SPX dijital efekt işlemcisi içerir! Sadece canlı ses uygulamaları için yankı ve gecikme gibi ortam efektlerine ihtiyacınız olabilir, ancak diğer efektlere de ihtiyacınız varsa, parmaklarınızın ucunda ve eş zamanlı olarak iki farklı efekt kullanabilirsiniz. Her işlemci, reverb, yankı, koro, flanger, fazer ve hatta bozulma olmak üzere her bir efekti özelleştirmenizi sağlayan düzenlenebilir parametrelerle birlikte 16 en kaliteli efekt arasından seçim sunar.
Teknik Özellikler
Türü: Powered
Kanallar: 
16
Güç: 
2 x 500W @4 ohm
Girişler - Mikro Preamplar: 
8 x XLR (CH 1-8), 4 x XLR (CH 9-16 Stereo)
Girişler - Hat: 
8 x XLR (CH 1-8), 8 x 1/4 (CH 9-16 Stereo, RCA)
Çıktılar - Ana: 
2 x 1/4 - 2 x speakON, 2 x 1/4
Çıktılar - Diğer: 2 x RCA (Rec), 2 x 1/4 (Stereo Sub)
Kulaklıklar: 1 x 1/4
G / Ç Gönderme / Gönderme: 
2 x 1/4 (EFK Send), 2 x 1/4 (Aux Gönderimi)
Fantom Gücü: 
12 x Kanal
EQ Bantları: 3-Bantlı Taranabilir (Kanallar), 3-band (Stereo), 9-bant Grafik (Ana)
Efektler: 
Evet (Kanal 1-8'de Global Plus Sıkıştırmış)
Yükseklik: 
6.1
Derinlik: 
19.4
Genişlik: 
17.5
Ağırlık: 
24,3


                         Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser
Garanti Belgesi

:

2 YılTeslimat Bilgisi

:

1 İş günü
Yamaha EMX-5016CF 16 Kanal Amfili Mikser
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

En Son Gezdiğiniz Ürünler