%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
Medeli M221L – Dolgu Tuşlu Işıklı 5 Oktav Org
Medeli M221L – Dolgu Tuşlu Işıklı 5 Oktav Org 990,00 ₺

Medeli M221L – Dolgu Tuşlu Işıklı 5 Oktav Org

Tek Çekim / Havale: 990,00 ₺
Bugün 17:00 kadar sipariş verin, aynı gün kargoya verelim.
Süper
Hızlı
Sınırsız
Teslimat
Kargo
Size Ait

M221L, yeni başlayanlar için tuş hassasiyetli, ışıklı tuş takımı ile öğrenmek için ideal bir üründür.


Anahtar yatağındaki LED ışığı, 155 şarkıya göre doğru notları gösterecektir.


Ayrıca, MIDI uyumlu bir piyano öğrenme uygulamasını, mobil cihazınızdan USB kablosu ve Apple kamera kiti ile klavyeye bağlayabilirsiniz.


Klavye çalmayı öğrenmek artık daha kolay.


 


Özellikleri :  • Tuş hassasiyetli ışıklı 61 tuş

  • Polyphony : 32 max.

  • 580 Enstrüman Sesi

  • 200 Ritim

  • O.T.S. Var

  • 1 Şarkıyı Hafızaya Kayıt Edebilme

  • 155 Demo Şarkı

  • 155 önceden ayarlanmış, Org öğrenme modu


 


Boyutlar : 94,3 cm x 31,6 cm x 10,1 cm


Ağırlık : 3,8 kg

Medeli M221L – Dolgu Tuşlu Işıklı 5 Oktav Org
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...