%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
Mackie PROFX8v2 8 Kanal Mikser
Mackie PROFX8v2 8 Kanal Mikser 4.900,00 ₺

Mackie PROFX8v2 8 Kanal Mikser

Tek Çekim / Havale: 4.900,00 ₺
Bugün 17:00 kadar sipariş verin, aynı gün kargoya verelim.
Süper
Hızlı
Sınırsız
Teslimat
Kargo
Size AitMackie Profx8v2 8 Kanal Mikser

 Mackie Profx8v2 8 Kanal Mikser

ProFXv2 mikserleri, eşsiz ses kalitesi için yepyeni Vita ™ ön amplifikatörlerine ve yepyeni, son derece güçlü ReadyFX ™ efekt motorunu içeren bir canlı karıştırma araç setine sahiptir.Profx8v2 mikser modeli ise bu serinin 8 kanallı modelidir.

Mackie ProFX8v2 mikserler, her biri eşsiz performans sağlayan geniş bir model yelpazesi ile kapsamlı bir canlı ses çözümü sunar.Tamamen yeni ön amplifikatörler ve efekt motorları ile birlikte GEQ ve USB kayıt / oynatma gibi araçlarla Mackie ProFX8v2 mikser performansı canlı ses deneyiminizi gerçekten yükseltir.

 Mackie Profx8v2 8 Kanal Mikser
 Mackie Profx8v2 8 Kanal Mikser

Özel olarak canlı ses için tasarlanan Vita preamp'lar, benzersiz bir A sınıfı ön uç tasarımı, çift geri besleme stabilizasyonu ve eşsiz düşük gürültü performansı için yanlı akım optimizasyonu özelliğine sahiptir.

Tamamen yeni ReadyFX efekt motoru ile Mackie Profx8v2 mikser, özellikle yüksek kaliteli sesin yoğun şekilde işlenmesi için tasarlanmış kayan noktalı DSP kullanır. Bu sonuçlar zengin ve her zaman performansı yükseltmeye ve dinleyicilere ilham vermeye hazır efektlerle bezenmiştir.

 Mackie Profx8v2 8 Kanal Mikser

Teknik Özellikler

- 4 adet çok düşük gürültülü Mackie Vita ™ mikrofon ön amplifikatörü

-Tamamen yeni ReadyFX ™ efekt motoru, yankılar, gecikmeler ve korolar gibi harika 16 ses efekti

-Şebeke veya monitör ayarı için 5-bant grafik EQ

-Mükemmel Aux çıkışı

-Tüm mikrofon kanallarında 100Hz kesme filtresi ve 48V fantom gücü

-Giriş seviyesi kontrolü olan stereo RCA teyp I / O

-Ayrı seviye kontrolüne sahip kulaklık çıkışı

Mackie PROFX8v2 8 Kanal Mikser
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

En Son Gezdiğiniz Ürünler