%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
Akg K77 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
Akg K77 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı 500,00 ₺
Sepete Ekle Hemen Al

Akg K77 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Tek Çekim / Havale: 500,00 ₺
Bugün 17:00 kadar sipariş verin, aynı gün kargoya verelim.
Süper
Hızlı
Sınırsız
Teslimat
Kargo
Size Ait
                                                                                                                                  
Akg K77 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
40 mm speakerları sayesinde size kaliteli,doğal ve flat bir ses veren K77, bu özelliğiyle stüdyo kullanımı için gayet uygundur. Sahip olduğu büyük speakerlara rağmen hafif ve rahat bir tasarıma sahip olan K99, uzun süreli kullanımlar için biçilmiş kaftan. Proje stüdyoları ve provalar için çok ideal bir kulaklıktır. 
Teknik Özellikler:
 • Headphone type semi-closed
 • Audio Frequency bandwidth 18 to 20000 Hz
 • Sensitivity headphones 112 dB SPL/V
 • Max. Input Power 200 mW
 • Rated Impedance 32 Ohms
 • Earpads Leatherette
 • Detachable cable no
 • Cable Length 3 m,
 • Type Convertible Jack Combo (1/4" and 1/8")
 • Gender Male
 • Contacts 3-pin
 • Ağırlık:190 g
Akg K77 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

En Son Gezdiğiniz Ürünler