%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık
Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık 1.050,00 ₺

Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık

Tek Çekim / Havale: 1.050,00 ₺
Bugün 17:00 kadar sipariş verin, aynı gün kargoya verelim.
Süper
Hızlı
Sınırsız
Teslimat
Kargo
Size Ait

Ürün AçıklamasıAkg K72 Closed-Back Stereo KulaklıkAKG K 72 Stereo Performans Stüdyo Kulaklığı Canlı performans esnasında monitör amaçlı kullanım, prova odası kullanımı ve kayıt stüdyosu kullanımı. AKG K72 kulak üzeri kullanıma uygun tam kapalı bir kulaklıktır. Profesyonel seviyede 40mm sürücülere sahip olan AKG K72 tüm nöansları netlik içerisinde duyabilmeniz sağlanmıştır. Üstün yapısal kalitesi uzun ömürlü kullanım imkanı tanırken, aynı zamanda konforlu yapı malzemesi sayesinde uzun saatler kullanımı halinde dahi rahatsızlık vermeyecektir. K72 kaliteli ses performansı, güçlü tasarımsal artılar ve uygun fiyat performansı ile sizi bir üst aşamaya taşıyabilecek özel bir Stüdyo Kulaklığıdır... Akg markalı ürünler en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile do-re.com.tr'de...Genel Özellikler Hassas balanslanmış tepki Referans monitör kullanımına uygundur. Profesyonel 40mm sürücüler 16Hz - 20kHz frekans aralığı Kulak üzeri tasarım ve hafif yapısal özellik Maksimum komfor Closed-back Dizayn Maksimum izolasyon.

Ayarlanabilir bant tasarımı 

3m (9.8’) kablo 

3.5mm (1/8") giriş 

6.3mm (1/4") screw-on adaptör Teknik ÖzelliklerGenel Kulaklık Tipi: closed-back Max. 

Giriş Seviyesi: 200 mW 

Frekans Aralığı: 18 - 20000 Hz Maks. 

Hassasiyet: 110 dB SPL/V 

Onaylanmış Empedans: 32 Ohms 

Kulaklık Pedleri: Suni Deri 

Kablo Uzunluğu: 2.5 m 

Kulaklık Pedleri Değişebilirliği: Var 

Ses Arayüzü Tipi: Stereo 

Giriş – 3.5mm (1/8-inch) ile 6.3 mm (1/4”) screw-on 

Adaptör Cinsi: Dişi 

Bağlantılar: 3 - Tip Ring Sleeve Tasarım 

Kaplama: Mat Siyah 

Net Ağırlığı: 200 g

Akg K72 Stereo Stüdyo Kulaklık
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

En Son Gezdiğiniz Ürünler