%100 Güvenli Alışveriş Mağazasına Hoşgeldiniz

0212 243 13 25
AKG K52 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
AKG K52 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı 850,00 ₺
Sepete Ekle Hemen Al

AKG K52 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Tek Çekim / Havale: 850,00 ₺
Bugün 17:00 kadar sipariş verin, aynı gün kargoya verelim.
Süper
Hızlı
Sınırsız
Teslimat
Kargo
Size Ait
AKG K52 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
Stil, Konfor, Kalite...
Stüdyo kayıtları, canlı düzenlemeler ve prova odaları için.
Muhteşem detaycı biri misiniz? Dinldiğiniz performansın veya aldığınız kayıdın her detayını duymak mı istiyorsunuz? AKG K52 Stüdyo Tipi Kapalı kulaklık tam size göre... Profesyonel seviye de olan 40mm sürücüler tüm frekansları referans monitör şeklinde detaylar ile birlikte duymanızı sağlamaktadır. Bir çok stüdyo kulalığı ile yaşamanızın olası en büyük sorun bas frekanslardır. AKG'nin alışıla gelmiş kalitesi ve son teknoloji le geliştirilen K52 aracılığı ile bas frekanslardan fedakarlık etmeksizin kayıtlarınızı detaylandırabilirsiniz. Kayıt işlemleri esnasında referans alırken uzun süre performansları incelemeniz gerekecektir. Bu durumda kullandığınız referans kulaklığın konforlu olması büyük önem arz etmektedir. AKG olarak kullanıcılarımızın konforunu göz ardı etmemiz söz konusu dahi olamazdı. Son derece konforlu yapısı ve sağlamtasarımı sayesinde uzun süreli kullanımda sorun yaşamayacaksınız...
Profesyonel Sürücüler...
Stüdyoda temiz sesler ve çok daha ötesi...
Daha önce evde aldığınız muhteşem kayıdı bir arkadaşınızın arabasında çaldınız ve bundan pişmanlık duydunuz mı? Eğer öyle ise, gerçek bir referans çözümüne ihtiyacınız var demektir. K52 kulaklığın sürücüleri sizi yanıltmayacak bass referasnı sunacaktır. Neyin fazla neyin eksik olduğunu doğru duyamaz iseniz, asla doğru mix'i yapma şansına sahip olamazsınız.

Kapalı Kulaklık Tasarımı
Seslerin içerisinde kaybolmak...
İsterseniz prova yapıyor olun, isterseniz hayatınızın kayıdını alıyor olun. Hiçbir fark olmaksızın tamamen müziğe odaklanmanız gerekmektedir. K52 Profesyonel Stüdyo kulkalığı, kapalı kulaklık tasarımı sayesinde, odaklanma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Dışarıdan gelen seslerin tamamını kapatcağı için tam odaklanma sağlayacaktır. Geriye ise yalnızca performansın içerisinde kaybolmak kalıyor.

Her şeyi içine sığdıran tasarım.
Konforlu dinleme...
Mükemmel düzenlemeler uzun çalışmalar sonucunda çıkmaktadır. Doğru bir kayıt tamamlanması saatlerce referans dinleme ile doğru orantılıdır. Peki bu kadar uzun süre kullanmanız gereken kulaklığın konforlu olması sizce de çok önemli değil mi? AKG olarak kullanıcılarımızın isteklerini kulak kabartmak ile yükümlü olduğumuzun farkındayız. Bu nedenle K52 tasarlanırken sesler anlamında ne denli titiz davrandık ise, aynı özeni konfor ve diğer detaylar içinde göstermek için çaba sarf ettim.

Profesyonel Yapı Kalitesi.
Uzun ömürlü müzik...
AKG kazandığı ünü her anlamda kullanıcı dostu oluşu ile edinmiştir. Herhangi bir ürünümüzü kullanıcılarımıza sunmadan önce tabiki beli başlı testlere tabi tutmaktayız. Bir AKG kullanıcısının cihazın yapısal sağlamlığından şikayetçi olabilmesi bizim için en önemli sorunlardan birisi olurdu. Defalarca kez uç sınırlardan testlere tabi tutularak üretilmiş olan k52 gerçek sağlam yapısal özellikler barındırmaktadır. Kullanıcılarımız tarafından gönül rahatlığı ile uzun süreli kullanılabilir.

AKG Efsanesi...
65 yılı aşkın süredir, AKG ikonik sound arayışının öncü firmasıdır. Bu aidiyet duygusu ile sektörüne yön verme gayreti içerisindedir. Bu sayede dünyaca ünlü sanatçıların tercihi haline gelmiştir ve çalışmalarına, gelişimine asla hız kesmeden devam etmeyi hedeflemekte ve çabalamaktadır.
AKG olarak en büyük hayalimiz ise, bu gün amatör olarak bu sektörün içerisinde bulunan kullanıcıların bir sonraki dönemin tarihine yön verebilmek için doğru seslere, doğru referansa ulaşabilmesini sağlayabilmek. Bu neden le AKG tercih etmenizi umuyoruz...

Genel Özellikler
Precisely balanced response
provides reference-monitor accuracy
Large 40mm drivers
for wide 18Hz - 20kHz frequency response
Self-adjusting headband
ensures perfect fit
Over-ear design and lightweight construction
provide exceptional comfort
Closed-back design
maximizes isolation
Professional build quality
2.5m (8.2’) cable
3.5mm (1/8") plug
with 6.3mm (1/4") screw-on adapter

Teknik Özellikler
Genel
Headphone type: closed-back
Max. Input Power: 200 mW
Audio frequency bandwidth: 18 to 20000 Hz
Sensitivity headphones: 110 dB SPL/V
Rated Impedance: 32 Ohms
Earpads: Leatherette
Detachable cable: no
Cable Length: 2.5 m
Earpads replaceable: yes
Foldable: no
Ses Arayüzü
Type: Stereo plug – 3.5mm (1/8-inch) with 6.3 mm (1/4”) screw-on adapter
Gender: Male
Contacts: 3 - Tip Ring Sleeve
Tasarım
Finish: matte black
Dimensions / Weight:
Net Weight: 200 g
AKG K52 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
Puan Ortalaması0,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Binlerce müşterimizin bilgisayar ve elektronik ürün ihtiyaçlarını bizden temin ediyor olması; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden bireysel müşterilere kadar geniş bir satış ağımızın olması, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmamız, alanında uzmanlaşmış kadro, hızlı sevkiyat, uygun ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanı gibi birçok sebepten dolayı biz, tercih edebileceğiniz en iyi ve güvenilir online satış sitelerinden birisiyiz. Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinin bizim için ne söylediklerini görmek içintıklayınız.

Lojistik
Mümkün olan en kısa sürede; yani birçok üründe siparişlerinizin aynı gününde teminini gerçekleştiriyor ve siparişlerinizi size gönderilmek üzere kargoya veriyoruz. Adetli ürün teminlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra hâlihazırda onbinlerce ürünü de kendi stoğumuzda bulunduruyoruz, bundan dolayı siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eden firmalardan biri de biziz.


Müşteri Hizmetleri 
Konusunda uzman bir kadroya sahip olan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sayesinde, ürünler ile ilgili bilgilere, talepleriniz ile ilgili cevaplara ve daha birçok konuda yardıma online veya telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Alacağınız ya da aldığınız ürünler ile ilgili her tür bilgiyi sunar, sadece sorularınızı cevaplamaz ayrıca bütçenize de en uygun ürünleri öneririz.

Fiyat Avantajı
Deneyimli satın alma ekibimiz size en uygun fiyatları verebilmek için her hafta binlerce farklı ürünün fiyatını kontrol ediyor. Satıştaki bir çok marka ve model de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz.

Hem distribütör hem de tüketici gözüyle bakarız
Sadece çok iyi bir satış sitesi değil aynı zamanda en çok satılan birkaç ürünün Türkiye distribütörü ve birçok markanın da dağıtıcısıyız. Müşteri memnuniyetinin ürün kalitesinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve bütün gücümüzü taleplerinizi karşılamak ve beklentilerinizi aşmak yönünde harcıyoruz.

Keyifli alışverişler...

En Son Gezdiğiniz Ürünler